niedziela, 21 września 2014

Warsaw Build 2014

20 września wybrałam się na międzynarodowe targi budowlane i wnętrzarskie WARSAW BUILD 2014, które miały miejsce w jednym z budynków EXPO XXI. Na targach zaprezentowało się około osiemdziesięciu wystawców. Porównując z innymi tego typu imprezami było dość kameralnie, co nie zmienia faktu, że było kilka rzeczy, które poszerzyły moją wiedzę i wzbudziły zainteresowanie. Te zaprezentuję poniżej. 


* Smart Wall Paint
Wyłączny dystrybutor innowacyjnych farb, dzięki którym gładkie powierzchnie (ściana, meble, drewno, metal) zmieniają się w suchośceralne tablice. po których można pisać markerami.


* Drzwi Asilo Linate Zero 
Producentem jest firma Entra. Drzwi posiadają ukrytą ościeżnicę, zamykają się bezszelestnie, a ich powierzchnia pozwala na swobodne malowanie farbą oraz tapetowanie.
Produkt odporny na zmiany- daje możliwość wielokrotnego wykończenia.


* Lambri
Firma produkująca akustyczne panele przeznaczone do montażu na ścianach, sufitach, itp. Produkty mogą być fornirowane lub malowane. Po względem wykończenia firma oferuje panele gładkie, perforowane, szczelinowane. ryflowane i listwowe.


* POLFLOR
Dystrybutor wykładzin akustycznych PCV firmy ITEC, tkanych wykładzin winylowych DICKSON, dywanowych - SHAW, PARAGON, BENTZON oraz akustycznej gąbki montażowej  FOXI FIX


* FOX Sp. z o. o. 
Producent systemów dekoracji ściennych oraz farb FOX DEKORATOR, od 2013 należący do GRUPY ATLAS. Z bogatej dekoracji ściennych mi osobiscie najbardziej do gusty przypadły: papier dekoracyjny (zdjęcie powyżej) oraz efekt betonowych desek (zdjęcie poniżej). Po zapoznianiu się z ofertą firmy, moje zainteresowanie wzbudziły jeszcze: kaszmir wapienny oraz farba zen.


Follow my blog with Bloglovin

* Szkłoland So. z o. o.
Szkłoland jest lokalnym dystrybutorem szkła i luster. Ponadto firma oferuje możliwość druku cyfrowego na szkle (maksymalna pow. 160 x 300 cm).* Privé - Nietuzinkowy Kreator Wnętrz
Najlepiej firmę zaprezentuje hasło zamieszczone w katalogu targów: "Niemożliwe robimy od ręki, na cuda trzeba trochę poczekać" :) 


* DUOLUX S. C.
Firma zajmuje się produkcją podświetlanych nośników typu Crystal Panel LED. Dzięki zastosowanej technologii panele równomiernie rozpraszają światło. Maksymalny rozmiar matrycy to 2 x 3 m. 

* Siente Sp. z o. o. 
Mijając stoisko tej firmy urzekł mnie prezentowany łupek dębowy oraz kolorowe deski. Siente to rodzinna manufaktura, która zajmuje się produkcją mebli, drewnianych podłóg oraz okładzin ściennych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz