wtorek, 11 listopada 2014

Prosto nie znaczy nudno (projekt sypialni)W dzisiejszym poście przedstawiam projekt czarno-białej sypialni. Z jednej stronu oszczędne zestawienie kolorystyczne i proste, geometryczne kształty dają wrażenie harmonii. Z drugiej - mocny kontrast czerni i bieli, liniowe podświetlenia LED i lampa (Vibia, Slim chandelier) dodają wnętrzu wyrazistości. 


Jedną ze ścian zajmuje duże lustro. Poza oczywistymi zaletami, jakie wiążą się z posiadaniem "lustrzanej ściany" (możliwość swobodnego przeglądania się), pomieszczenie jest optycznie większe i jaśniejsze. 
W sypialni udało się wygospodarować całkiem sporo przestrzeni do przechowywania. Jest tu duża szafa wnękowa, szafki nocne, szafka RTV, podwieszane szafki nad wnęką z TV oraz regał na książki. Wszystkie wymienione meble (z wyjątkiem regału) mają pełne fronty, co zapewnia wrażenie porządku.

1 komentarz:

  1. Ogólnie przyznam, że bardzo lubię prostotę we wnętrzach, ale jednak mimo wszystko stawiam na wiele różnych dekoracji, ponieważ po prostu mi się podobają. Zerknijcie sobie np. na stronę https://www.artlux.sklep.pl/ . Tam mają bardzo fajne propozycje, jeśli chodzi o obrazy, które jednocześnie będą dekoracją Waszych wnętrz. Jest w czym wybierać, więc korzystajcie. Myślę, że bez żadnego problemu na pewno będziecie zadowoleni. Online jest tyle różnych propozycji, ż czasami bardzo ciężko się zdecydować na jedną z nich.

    OdpowiedzUsuń