niedziela, 23 sierpnia 2015

Ahoj! - Pokój dziecięcy w stylu marynarskim za 3 800 zł

W dzisiejszym poście coś dla miłośników IKEA - pokój dla kilkulatka w stylu marynarskim o powierzchni 15 mkw. Koszt wyposażenia i pomalowania pomieszczenia to około 3 800 zł.


Źródło zdjęć/ link: IKEA, łóżko SUNDVIK/ EUFRAT ARGON, lampa wiszącaEUFRAT ARGON, kinkiet/ IKEA, stolik KRITTER/ IKEA, krzesełko KRITTER/ IKEA, półka RIBBA/ Lorena Canals, dywan BARQUITO/ IKEA, kombinacja regałowa STUVA/ IKEA, regał STUVA/ IKEA, kombinacja regałowa STUVA/ IKEA, regał z pojemnikami TROFAST

Nad łóżkiem znajdują się tapicerowane zagłówki - można je zrobić samemu lub zamówić. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość wygodnego oparcia się podczas zabawy czy czytania. W przyszłości w miejscu stolika i krzeseł stanie biurko. 
W niewielka wnęce, wynikającej z konstrukcji dachu i przebiegu pionów, zostały zawieszone półki z książkami.

2 komentarze:

  1. Wow super, że w tym budżecie udało się zrobić totalną metamorfozę tego pokoju. Nasz synek też będzie miał swój kąt w stylu marynarskim. Zamówiliśmy też dla całej rodziny pościel z tkaniny konopnej, ponieważ słyszałam wiele dobrych opinii o tym, że pozytywnie wpływa na zdrowy sen. Zawsze jak się odremontuje wnętrza to tak milej.

    OdpowiedzUsuń
  2. No jak pokój dziecka i jednocześnie szukacie dobrej jakości łóżka dla swojego malucha, to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez https://www.meblezbajki.pl/ w którym będziecie mogli znaleźć wiele świetnych propozycji. Ładnie wykonane, no i cenowo też niczego sobie. Jestem zdania, że powinno się wybierać meble dobrej jakości. Ja dla swojego dziecka wybiera to, co najlepsze i to, na co mogę sobie pozwolić. Wam również proponuję takich propozycji szukać. Skorzystajcie!

    OdpowiedzUsuń