środa, 25 listopada 2015

Mleko i miód, czyli 2 warianty łazienki

projekt łazienki
W dzisiejszym poście dwa warianty jednej łazienki, utrzymanej w kolorystyce mleka i miodu.


projekt łazienki
1. Bateria umywalkowa oraz zestaw wannowo-prysznicowy Grohe EUROSTYLE COSMOPOLITAN/ źródło
2. Płytka CUBAN CUBE, Opoczno/ źródło
3. Lustra sześciokątne/ źródło
4. Lampa łazienkowa wisząca Astro, Kyoto/ źródło
5. Umywalka nablatowa TWINS, Koło/ źródło
6. Mozaika szklana Dunin/ źródło
7. Płytki z kolekcji All in white, Tubądzin/ źródło 
8. Miska ustępowa lejowa EGO, Koło/ źródło
żółta nowoczesna łazienka
Łazienka w pierwszym wariancie ma dużo szafek. Dzięki temu mały metraż pomieszczenia nie stanowi przeszkody, żeby wszystkie kosmetyki i środki czystości znalazły swoje miejsce. 
zółta nowoczesna łazienka
Ciekawym urozmaiceniem jest pas szklanych płytek w kolorze żółto-pomarańczowym obok szafki z lustrem  oraz glazura z motywem plastra miodu.
żółta nowoczesna łazienka
Kolorytykę łazienki urozmaica zastosowany fornir, którym została obłożona zabudowa geberita oraz rama szafki pod umywalką. 
żółta nowoczesna łazienka
W drugim wariancie pojawiają się sześciokątne lustra tworzące na ścianie ciekawy wzór. Strefę z umywalką podkreślają dwie wiszące lampy o odpowiednim stopniu ochrony przed wnikaniem wilgoci.
żółta nowoczesna łazienka
Obudowę wanny pokrywa mieniąca się mozaika w kolorze miodowym. Na ścianie za wanną znajdują się płytki o wyraźniej strukturze podświetlone pasem Led. 
żółta nowoczesna łazienka

4 komentarze:

  1. Super! Bardzo mi się podobają takie kolory. Pasują do łazienki idealnie! Dodałabym do nich tylko takie półki: https://krzemien.com.pl/products/brodziki-lustra-i-polki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Na pewno oryginalne kolory, mało gdzie można takie znaleźć. Ja zdecydowałem się na opływ liniowy, dokładnie to od http://balneo24.pl Świetnie się to sprawdza.

    OdpowiedzUsuń
  3. Nam właśnie największy problem sprawiła łazienka. Był z tym problem, aby ją wyremontować, ponieważ niestety wiele rzeczy nie szło z naszym planem. Na szczęście mieliśmy pomoc najlepszych specjalistów, których polecili nam znajomi. Konieczni byli tutaj architekci, którzy wszystko zaplanowali oraz firma remontowa, która porządnie wszystko wykonała. Teraz spokojnie mogę szukać wszystkich dodatków oraz przedmiotów na stronie https://www.softcotton.pl/ , które są mi potrzebne w łazience. Dzięki temu wszystko ładnie sobie odpasuję, a łazienka da efekt najpiękniejszy z możliwych!

    OdpowiedzUsuń