niedziela, 3 kwietnia 2016

Projekt nowoczesnego ogrodu

ogród nowoczesny
Wiosna oficjalnie już jest, więc czas na zaprezentowanie pierwszego w tym roku projektu nowoczesnego ogrodu. 

ogród nowoczesny
Powyżej widok na strefę wypoczynku. Rośliny o geometrycznym pokroju to ważny element tego projektu. Harmonia i wszechobecny porządek ułatwiają zrelaksowanie się na wygodnych rattanowych meblach.
ogród nowoczesny
Strefa wypoczynku oddzielona jest od pozostałej części ogrodu drewnianymi trejażami. Ogród cechuje się starannie dobraną kolorystyką roślin - obok zieleni pojawiają się elementy czerwone i bordowe.
ogród nowoczesny
Projekt ogrodu bardzo dobrze współgra z nowoczesną bryłą budynku, a salon ogrodowy jest wizualnie powiązany z częścią dzienną wewnątrz domu.
ogród nowoczesny

1 komentarz:

  1. Ogród przepiękny i widać, że bardzo dokładnie przemyślany. Ja jednak o ogrodzie jeszcze nie myślę, bo w sezonie wiosenno-letnim muszę wykonać taras i dokończyć balkon. Będzie tutaj konieczna współpraca z https://salgat.pl/oferta/balustrady , ponieważ myślę nad szklaną balustradą na balkonie, bo wiem, że będzie pięknie wyglądała i przepięknie komponowała się w całość naszego domu. Firma ma dobre opinie i mnóstwo różnych realizacji za sobą, więc myślę, że jak najbardziej można im zaufać. Wysoka jakość usług to podstawa.

    OdpowiedzUsuń