piątek, 17 czerwca 2016

3 warianty odświeżonego salonu

aranżacja nowoczesnego salonu
Ostatnio miałam przyjemność doradzać w kwestii pewnego salonu. Owocem tych działań są 3 warianty. Założenie było takie, żeby pozbyć się meblościanki, stolika i ławy oraz zmienić panele. Reszta elementów miała zostać bez zmian.

Poniżej zdjęcia stanu aktualnego.
Zgodnie z życzeniem klientki meblościankę miały zastąpić meble z Black Red White z kolekcji Azteca. Podłoga także miała być do wymiany - stare panele miały zastąpić inne w odcieniu dębu bielonego. 

W pierwszym wariancie stolik i krzesła zostały zastąpione przez modele Ultra z BRW. W rogu pomieszczenia, nad komodą pojawiły się dekoracyjne półki. Nad sofą zawisły fazowane lustra nawiązujące do pasów namalowanych na przeciwległej ścianie. 
W oknach pojawiły się rolety rzymskie. 
aranżacja nowoczesnego salonu
aranżacja nowoczesnego salonu
aranżacja nowoczesnego salonu
W drugim wariancie miejsce jednej z sof zajął stół z krzesłami. Zmienił się także układ szafek i regałów na ścianie z TV. Nad stołem pojawiło się lustro w dekoracyjnej ramie.
aranżacja nowoczesnego salonu
aranżacja nowoczesnego salonu
aranżacja nowoczesnego salonu
W trzecim wariancie meble z BRW zostały zastąpiona meblami na wymiar z frezowanymi uchwytami. W oknach pojawiły się rolety dzień / noc i zasłony panelowe.
aranżacja nowoczesnego salonu
aranżacja nowoczesnego salonu
aranżacja nowoczesnego salonu

4 komentarze:

 1. Zastanawiam się właśnie nad tym, w jaki sposób rozwiązać kwestię telewizora, ponieważ zależy mi na tym, aby dźwięk telewizora był czysty i tutaj do tego potrzebne są dodatkowe urządzenia. Na stronie https://bangolufsen.pl/ znalazłem coś, czego szukam i jest to wykonywane na zamówienie. Mówię tutaj o systemie audiowizualnym. Zaprojektowany z myślą o najwyższej jakości kinowych i wciągających wrażeniach audiowizualnych. Nowy Beovision Harmony 88 "jest wyposażony w najnowszą technologię ekranu 8K OLED, a 65" i 77 "obsługuje rozdzielczość 4K.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie bardzo ważnym elementem każdego salonu są dekoracje i wiem, że jeśli pięknie pasują, to również i wnętrze będzie bardzo interesujące, prawda? Szukam wielu różnych inspiracji, ale nie zawsze można wszystko łatwo znaleźć, więc muszę korzystać z pomocy np. takich blogów jak Twój. U nas nawet stojak na wino musi pasować do aranżacji wnętrz i mieliśmy to szczęście, że bardzo pasujący znaleźliśmy na stronie https://emako.pl/pol_m_Dekoracje_Pudelka-i-stojaki-na-wino-1274.html . Tam nie trzeba się obawiać o wybór, bo każdy coś w swoim guście znajdzie.

  OdpowiedzUsuń
 3. W naszym nowym salonie na pewno musi pojawić się nowy dywan i już właśnie sprawdzam ofertę https://carpetsandmore.pl/dywany-warszawa/ Jest to sklep z dywanami w Warszawie, który ma naprawdę interesującą ofertę oraz bardzo dobre ceny, które idą w parze z dobrą jakością.

  OdpowiedzUsuń
 4. My też odświeżaliśmy teraz pokój syna. Niestety po tatusiu jest alergikiem więc dodatkowo kupiliśmy mu oczyszczacz powietrza z https://meacopolska.pl/, a także musiałam wyrzucić wszystkie pluszaki ponieważ gromadziły mnóstwo alergenów. Teraz powietrze jest znacznie czystsze i Filip nie ma takich problemów z alergią.

  OdpowiedzUsuń