środa, 29 czerwca 2016

Projekt balkonu z elementami różu

aranżacja balkonu
W dzisiejszym poście projekt balkonu o pow. 8,5 mkw w odcieniach różu :)


aranżacja balkonu
W miesiącach wiosenno-letnich dobrze urządzony balkon jest nieoceniony. Może być nie tylko strefą relaksu lecz także świetnym miejscem spożywania rodzinnych posiłków czy spotkań towarzyskich.
Projekt balkonu zakładał stworzenie przytulnej przestrzeni w odcieniach różu. 
aranżacja balkonu
W projekcie starałam się w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń. Na ścianach pojawiły się panele wyposażone w wieszaki na doniczki. Dzięki temu właściciele zyskali dodatkowe miejsce do uprawy roślin (ziół, truskawek piennych i roślin ozdobnych).

Na balkonie swoje miejsce znalazły także papierowe lampiony, które ożywiają przestrzeń w dzień, a nocą są źródłem nastrojowego oświetlenia. 
aranżacja balkonu
W przytulnym kąciku dla gospodarzy nie mogło zabraknąć kolorowych tekstyliów - dywanika oraz poduszek. Całości dopełniają różowe doniczki zamontowane na poręczach.
aranżacja balkonu
Mam nadzieję, że te kilka ujęć będzie dla inspiracją dla Waszych aranżacji :)


2 komentarze:

  1. Super wygląda ten balkon :) Co powiecie na ścianki aluminiowe na taras?

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja mam to szczęście, że mam taras i cieszę się z tego, ponieważ bez żadnego problemu latem mogę korzystać sobie z grilla i ze spotkań ze znajomymi. To super sprawa, ale myślę już koniecznie nad jakimś nowym grillem. Długo szukałem i długo sprawdzałem, więc zdecydowałem się na to, aby skorzystać z pomocy znajomych i polecili mi stronę https://polgrill.pl/ . Mają tam chyba największy wybór, jeśli chodzi o różnego rodzaju grille. Bardzo fajnie, że jest tyle różnych ofert, bo można dopasować sobie coś bardzo fajnego.

    OdpowiedzUsuń