piątek, 9 marca 2018

Pokój dla chłopca na poddaszu

Dzisiaj przedstawiam pokój chłopca na poddaszu w dwóch odsłonach. Nasz bohater to 12-letni fan motorów. Jego ulubione kolory to szary i pomarańczowy.


Pokój dla chłopca na poddaszu
W pierwszym wariancie łóżko znajduje się pod skosem. Aby zwiększyć ilość miejsca do przechowywania obok łóżka przygotowano wnęki. Skos zdobi naklejka. 
Pokój dla chłopca na poddaszu
Naprzeciwko okna znajduje się duża szafa z frontami lustrzanymi, co powiększa optycznie przestrzeń. Obok szafy znajduje się regał wykonany na zamówienie z gradientową kolorystyką półek.
Pokój dla chłopca na poddaszu
Naprzeciwko łóżka znajduje się ściana z fototapetą i zamontowanym TV. Całość uzupełniają dodatki w postaci szarego dywanu z graficznym motywem oraz pomarańczowe siedzisko.


Drugi wariant charakteryzuje się innym ukłaem funkcjonalnym. Przestrzeń pod skosem została w całości przeznaczona na szafy. Ściana obok szafy została pomalowana farbą magnetyczną.
Pokój dla chłopca na poddaszu
Na ceglanej ścianie z TV znajdują się szafki/półki na książki i drobiazgi.  
Pokój dla chłopca na poddaszu
Za łóżkiem znajduje się tapicerowany zaplecek pełniący także rolę półki. Całość uzupełniają dodatki z graficznymi motywami. 
Pokój dla chłopca na poddaszu

1 komentarz:

  1. Mój syn w pokoju zażyczył sobie konsolę i tak myślę, że może dla niego coś takiego kupimy? Wydaje mi się, że wiele różnych ofert można szukać jak najbardziej online. Na stronie https://4console.pl/ znajdziecie sobie ciekawe oferty zarówno gier, jak i od razu konsoli, gdybyście potrzebowali od razu coś nowego lub jeśli nie mielibyście nawet starszej konsoli w Waszym domu. Myślę, że jest to bardzo fajny pomysł, aby miło spędzić czas, bo całą rodziną można grać sobie w takie gry.

    OdpowiedzUsuń