poniedziałek, 11 marca 2019

Fotorelacja z targów Gardenia 2019


W tym roku, podobnie jak w poprzednich, wybrałam się na targi Gardenia do Poznania. Lubię zaczynać wiosenny sezon projektowy od zorientowania się, co jest aktualnie trendy. 

Fotorelację zaczynam od kortenu. Materiał ten cały czas jest na topie i znajduje coraz więcej zastosowań. Poniżej produkty firmy Biżuteria ogrodowa - rdzą malowane oraz Cortena
 Na targach pojawiło się wiele interesujących produktów ułatwiających uprawę roslin. Poniżej kilka ujęć stoisk firm oferujących różne donice.
Pozostając w tematyce wyposażenia - poniżej stół, w którym można prowadzić swoją własną uprawę :)
Ciekawym rozwiązaniem, które pojawiło się na targach, były podniesione warzywniki. Podwyższone rabaty to bardzo ergonomiczne rozwiązanie
W oko wpadły mi także rozwiązania firmy Cana Concept - projektującej modułowe kuchnie, które można dostosować do róznych warunków. 
Sercem targów było oczywiście stoisko OSTO oraz ogrody biorące udziął w konkursie "Inspiracje - Aranżacje".
Na targach można było także zobaczyc bardzo ciekawe elementy wyposażenia. Mój faworyt to Nardi - włoski producent mebli ogrodowych.
 Bardzo ciekawe stoisko zaprezentowała firma Plastiflora - produkcent artykułów dekoratorskich i florystycznych.
Zdecydowanie najbardziej popularnym stoiskiem była ekspozycja Parkowych Atrakcji. Odwiedzających chętnie testowali różne rozwiązania - mega szchy, bilard plenerowy, ściankę przytulankę czy wiele innych.
Na targach nie mogło zabraknąć także ciekawych stoisk producentów i dystrybutorów wyposażenia wnętrz, tarasów i ogrodów. Poniżej Plan B oraz Jessi.
 Fotorelację kończę zdjęciami stoiska Growtent - specjalizującą się w dostarczaniu narzędzi umozliwiających skuteczną uprawę roślin w warunkach domowych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz